Schleuniger

Schleuniger je jedným z celosvetových lídrov a dodávateľov riešení na spracovanie káblov a je špecialistom na veľmi presné odizolovanie a krimpovacie technológie. Stroje sú vyrábané vo Švajčiarsku a Nemecku. Stroje a prístroje od výrobcu Schleuniger sa používajú v rôznych priemyselných odvetviach a trhoch po celom svete. Skupina Schleuniger má vlastné predajné a servisné spoločnosti v Nemecku, USA, Kanade, Mexiku, Japonsku, Číne, na Slovensku a v šírom svete. Predajnú a servisnú sieť má skupina Schleuniger vybudovanú s dlhodobý partnermi vo viac ako 50 krajinách sveta.

Schleuniger skupina predstavuje divíziu "spracovanie káblov" z METALL ZUG GROUP, holdingovej spoločnosti METALL ZUG AG, ktorá je uvedená na švajčiarskej burze (SIX, Zürich, Švajčiarsko).

Ponúkané produkty sú rozmedzí od polo-automatických stacionárnych strojov po plne automatické linky. Ponúkame širokú škálu inovatívnych riešení pre odizolovanie, strihanie, krimpovanie a značenie všetkých typov vodičov a káblov, vrátane jedného vodiča, koaxiálneho kábla, sklených vlákien a plastických optických káblov, plochých káblov a multi-žilových káblov.

Új termékek